Stencel Nieruchomości – o firmie

Praca oraz kilkuletnie doświadczenie Jolanty Stencel w pracy doradcy ds. nieruchomości zaowocowało założeniem samodzielnego biura nieruchomości. W Stencel Nieruchomości świadczymy usługi na terenie całego województwa pomorskiego. Urokliwa sceneria Kaszub oraz atrakcyjność regionu w połączeniu z wiedzą i profesjonalnym podejściem, pozwalają nam na skuteczny obrót różnymi nieruchomościami w Kartuzach oraz okolicy.
Działalność na terenie województwa pomorskiego pozwala nam na pośrednictwo w różnorodnych transakcjach: zarówno sprzedaży nieruchomości prywatnych, jak i lokali do użytku komercyjnego. Doświadczenie zdobywane poprzez praktykę wzbogacamy nieustannym rozwojem teoretycznym, biorąc udział w kursach oraz szkoleniach z zakresu handlu nieruchomościami.

Aktywna reklama i pomoc prawna w sprzedaży nieruchomości

Przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży oraz kupna, aranżując wnętrza pod fotografię oraz prezentację. Pozwala to nam na kontrolę oraz świadomą i aktywną reklamę nieruchomości, w których sprzedaży pośredniczymy. Prowadzimy stałą współpracę z szeregiem podmiotów, specjalistów i firm które pomagają nam na różnych etapach finalizacji transakcji – także w zakresie prostowania sytuacji prawnej nieruchomości. Współpracujemy z:
• kancelarią prawną,
• pośrednictwem finansowym,
• biurem projektowym,
• geodetą,
• agencją reklamową.
Dużą wagę przykładamy do zaufania oraz zadowolenia naszych klientów, dlatego dbamy o bezpieczeństwo oraz sprawny przebieg sprzedaży. Jako profesjonalne pośrednictwo nieruchomości, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Rzetelna firma