Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu

Skuteczna sprzedaż nieruchomości zależy nie tylko od jej lokalizacji czy konkretnych parametrów takich jak metraż czy liczba pokoi. Duże znaczenie ma także odpowiednia reklama oraz prezentacja. W Stencel Nieruchomości, poza merytorycznym przygotowaniem się do oprowadzenia potencjalnych nabywców nieruchomości, zajmujemy się również home stagingiem. Umiejętności handlowe wraz z efektowną prezentacją pozwalają na osiągnięcie bardzo dobrych wyników sprzedażowych.

Dlaczego home staging i prezentacja są tak ważne?

Zarówno fotografie które pokazują oraz reklamują nieruchomość w Internecie, jak i dobry home staging podczas prezentacji np. mieszkania, są potężnymi narzędziami reklamowymi, które mają duży wpływ na skuteczne oraz szybkie znalezienie nabywcy lub najemcy. Odpowiednie przygotowanie i zaaranżowanie mieszkania, domu lub lokalu, pomogą zaprezentować potencjał oraz możliwości danej nieruchomości. Ma to duży wpływ na ostateczną decyzję oglądających klientów.

Istotna rola fotografii nieruchomości w sprzedaży

Nasze biuro nieruchomości współpracuje z profesjonalnymi fotografami, posługującymi się specjalistycznym sprzętem. Poza dopracowaną aranżacją i fotografią wnętrz, mamy możliwość wykonania zdjęć z pokładu drona – które doskonale sprawdzają się w prezentacji domów oraz działek na sprzedaż. Świeżo zrobione zdjęcia, jeszcze przed opublikowaniem ogłoszenia, zostają odpowiednio obrobione przez grafików którzy poprawiają kontrasty oraz dopracowują kadry by nieruchomość prezentowała się z jak najlepszej strony.
Rzetelna firma